Gdzie są świadczone usługi?

Nasza siedziba znajduje się w Witnicy (rejon Gorzowa Wielkopolskiego). Pracujemy w zachodniej Polsce i Wielkopolsce.

Skontaktuj się z nami niezależnie od wielkości zamówienia!

Mam tylko trochę mchu na moim dachu, jak długo potrwa jego rozrost i czy da się go spowolnić?

Pomimo, że możesz spowolnić rozwój mchu, nieuchronnie będzie on nadal narastał. Mech, algi i porosty są często niewidoczne gołym okiem we wczesnych stadiach rozwoju, więc chociaż widać niewiele, to już może być szeroko rozpowszechnione.

Czy mógłbym spróbować wyczyścić własny dach myjką ciśnieniową?

Zdecydowanie odradzamy czyszczenie własnego dachu. Jest to nie tylko długotrwały proces, ale także niebezpieczny dla tych, którzy nie są odpowiednio wyszkoleni i nie wykwalifikowani. I podczas gdy myjka ciśnieniowa jest przydatna do chodników lub podjazdów ogrodowych, niektóre dachy mogą zostać poważnie uszkodzone przez silne ciśnienie wody bez odpowiedniej wiedzy fachowej.

Nie przejmuję się wyglądem mojego dachu, ani nie chcę sprzedawać domu, dlaczego miałbym go wyczyścić?

Nie czyszczenie dachu spowoduje wzrost porostów, alg i mchu, które mogą wpłynąć na wytrzymałość twojego dachu, skrócić jego żywotność i zmusić Cię do jego przedwczesnej wymiany.

Mój dach jest zasiedlony tylko przez algi, czy nadal warto go czyścić?

Mimo, że algi nie mogą uszkodzić dachu(dachówek), jak mech czy porosty, wielu właścicieli domów jest zdumionych różnicą, poprawą estetyczną po ich oczyszczeniu. Wpływa to nie tylko na aspekt wizualny, ale dzięki temu twój dom staje się bardziej atrakcyjny dla każdego potencjalnego nabywcy.